ŘEČ TĚLA a neb - co o nás prozradí oblečení

                       ŘEČ TĚLA a neb - co o nás prozradí oblečení

                                        5. - 6. 10. 2013

                      2 – denní seminář PhDr. MUDr. M. Krejčíře

 

                

VYZAŘOVAT TY SPRÁVNÉ SIGNÁLY A ROZLUŠTIT, CO VYSÍLAJÍ DRUZÍ JE UMĚNÍ, KTERÉ VÁM MŮŽE ZCELA ZMĚNIT ŽIVOT.

 

Cena: 2590,-  Informujte se o možnosti zvýhodněné ceny!

Díky tomuto kurzu objevíte jaké plány a názory má doopravdy váš partner, šéf či kolega, jak se s ním nejlépe domluvit a jak zvládnout společenské i osobní vztahy.

Máte rádi některé oblečení a jiné nesnášíte? Je důležité, co si obléknete na pohovor nebo schůzku? Kterou barvu oblečení milujete? Kterou nesnesete? Víte, že i vrstvy našeho oblečení souvisí s intimním a společenským chováním?

 V tomto semináři se zaměříme právě na oblečení a na to, co o nás (i o druhých) vypovídá.

Dozvíte se: jak se obléknout na jednání, abyste dosáhli toho, co potřebujete. Jaký přístup k práci má váš zaměstnanec. Co můžete očekávat od vašeho partnera.

Co získáte: pravidla a slovník jazyka vzhledu a návod k jejich použití. Zjistíte, kde na sobě máme napsané, jak se chováme ve společenské, osobní a intimní oblasti.

 PhDr. MUDr. M. Krejčíř je psycholog a lékař, který mnoho let přednáší a popularizuje různá témata z oblasti psychologie, medicíny a neverbální komunikace po celé ČR.

Autor metody 3Axis VL, která pomocí vnějšího (oblečení, doplňky, nebo gesta) odhaluje vnitřní (např. přístup k práci nebo partnerské soužití).

Místo konání: Kutná Hora, Steak & Salad Bar (bývalá cukrárna U Matěje, Hloušecká 275)                  so 9-17h / ne 9-13h

Zálohu posílejte na adresu: M. Vášová, Doteky, Benešova 610, Kutná Hora 284 01               Závaznou přihlášku pošlu na Váš email, pokud mě kontaktujete na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na    tel. 776 693 002

           

  

2012-2014 © Doteky Michaela Vášová - design by 3wD