Poradna

 

Máte pocit, že vám stále ubývá energie?

Hroutí se vám vztahy?

Opakují se vaše zdravotní problémy?

Nevíte si rady se současnou životní situací?

 

Často si už z dětství neseme pocity, které negativně ovlivňují náš další život a to převážně v kontaktu s ostatními lidmi, ale také v hledání a nalézání sebe sama.

Naše problémy jsou často důsledky dávno minulých a zapomenutých situací. V našem životě se projevují buď jako nemoc nebo obtížné životní situace.

Člověk je nejen tělo, ale i mysl a Duše a proto jako celek reaguje na problém na všech úrovních. Dokud jsou v harmonii, vše se nám daří, jsme šťastní, zdraví a život je pro nás plný nových zážitků. Ale když se naruší jedna část celku, problém se odrazí i v těch ostatních.

Většinou si myslíme, že když přijde nemoc, zhorší se i naše psychika a tak to pokračuje. Ale spíš je to tak, že když neslyšíme „jemné upozornění“, že je potřeba v našem životě něco změnit, projeví se ve fyzickém těle jako nemoc. Dnes už si lidé pomalu uvědomují, že nemoc nejde vyléčit (pouze utlumit) bez pochopení její duchovní příčiny. Proto se tak často nemoci opakují a vracejí – nevyřešila se jejich podstata.

Někdy si stačí o problému popovídat s někým nestranným, podívat se na něj z jiného úhlu a nebo se naučit jednoduchou meditaci a věci se dají do pohybu nebo naopak se uvolní napětí a vše se uklidní. Nyní máte tuto možnost. V příjemném prostředí společně můžeme probrat, co Vás tíží. Budu Vám nápomocná vším, co jsem se naučila od takových mistrů svého oboru jako je například Boris Tichanovski, Phdr.Mudr. Miroslav Krejčíř, Mudr. Kombercová a další.

Je toho hodně a čerpat je odkud. Inspirací je mi čínská medicína, akupresura, homeopatie, aromaterapie, aura-soma, makrobiotika, astrologie a další obory.

Možná nelze změnit všechno, ale určitě lze změnit náš vlastní přístup k životu a tím se nám otevírá bezedná pokladnice možností, šancí a životního štěstí.

  

2012-2014 © Doteky Michaela Vášová - design by 3wD