Tento kurz může být víkendový i týdenní - ideálně u moře :-)

Unikátní sestava pro zlepšení sluchu - po absolvování týdenního kurzu většina účastníků lépe slyší, což je velká motivace k pokračování i po návratu. Zároveň je tato sestava zaměřena na většinu vad a potíží se sluchem. Jediným mezníkem je úplná hluchota a velká ztráta sluchu vlivem vysokého věku (stařecká hluchota).

Co vás ještě čeká na tomto kurzu: 

  • cvičení na zlepšení zraku - kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým výsledkům mezi ty, o něž je největší zájem. Po týdenním kurzu se většině lidí nastálo zlepší zrak až o 1 dioptrii. Pokud nadále pokračujete v samostatném cvičení, zrak se dál zlepšuje ( až o 2-3 dioptrie za rok u těch nejaktivnějších)! Toto cvičení je dle metodiky mistra Borise Tichanovského.
  • masáž např. na posílení imunity - často se zapomíná, jak může být masáž prospěšná při prevenci a léčbě nemocí. Naučit  se těmto masážím může každý, nezáleží na profesi, způsobu života či zdravotním stavu.
  • meditace - velkým zážitkem jsou například večerní meditace. Velmi oblíbená je meditace s tibetskými mísami.
  • cvičení na uzdravení páteře a kloubů - toto cvičení zařazuji do každého kurzu, neboť je velmi účinné, jak proti běžným bolestem zad a občasným bolestivým ústřelům, tak i proti vážnějším problémům jako jsou nárůstky či vyhřezlé ploténky. Jeho poctivým a pravidelným opakováním lze dát páteři opět původní podobu a funkci. Toto cvičení je dle metodiky mistra Borise Tichanovského.
  • nějaké to překvapení 
  • a v neposlední řadě se zaměříme na to, jak žít šťastný a spokojený život. Někdy zapomínáme na to jak bohatý život můžeme žít a zaměřujeme se na to, co nám chybí a co jiní mají a my ne. Naučíme se dívat se na svět jinýma očima a znovu najít radost ve svém životě.

 

    Tento kurz je zážitkový a je intuitivně přizpůsobený konkrétním účastníkům. 

2012-2014 © Doteky Michaela Vášová - design by 3wD